Thursday, September 28
Shadow

यो’नी कसिलो कसरी बनाउने ? जान्नुहोस्….

कतिपय स्थितिमा लिं’गको गो’लाइसँग तुलना गरी यो खुकुलो भयो कि भनिन्छ यो’नि मां’सपेशीले बनेको एकदमै लचि’लो वा भनौं त’न्किन सक्ने गुण भएको न’ली आ’कारको अं’ग हो, जसको लम्बाइ सामान्यतया ३ देखि ४ इन्च हुन्छ**** यो समाचार को पुरा भिडियो हेर्न तल क्लिक गर्नुहोला

यो’नि नली आकारको अंग भए पनि पाइपको जस्तो जतिबेला पनि प्वा’ल वा खाली ठाउँ रहेको स्थिति भने हुँदैन  सामान्य अवस्थामा यसका भि’त्ताहरू एक अर्कासँग टाँ’सिएको अवस्थामा हुन्छन् तर लिं’ग प्रवेश गर्दा यसले त्यसका लागि स्थान दिन्छ

एकछिन विचार गर्नु होस् त, कुनै ठूलो आकारको कुरा मुखमा हा*लियो भन्दैमा त्यो सधैं खु’कुलो भएर सानो कुरा च्या*प्नै नसक्ने हुन्छ र ? पक्कै हुँदैन । यौ’नसम्पर्क राख्दैमा यो’नि खुकुलो हुने कुनै वैज्ञानिक आधार छैन । यौ’न उत्ते’जना हुँदा धेरै पानी अर्थात् यो’नि र*स आएर अत्यधिक चि’प्लो हुँदा खु’कुलोपन महसुस हुन्छ । अत्यधिक चि’प्लो हुँदा अलिकति पुछेर यौ’नस’म्पर्क गर्दा हुन्छ तर यो’निलाई सुख्खा नै बनाउनु बुद्धिमानी हुँदैन ।

यो’नि कसि’लो बनाउन के गर्न सकिन्छ ? यौ’नां’ग क्षेत्रको मां’सपे’सीलाई बलियो बनाउन गरिने कसरतलाई के’गेल कसरत भनिन्छ । यो’निमा औं’ला प’साई औं’लालाई अँठ्या’उने अर्थात् खु’म्च्याउने गर्दा यो मां’सपे’शीलाई तपाईले महसुस गर्न सक्नुहुन्छ । उक्त मां’सपे’शी पहिचान गरेपछि औंला नपसाई पनि खुम्च्याउन सकिन्छ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *