Saturday, March 25
Shadow

नायिका रश्मिकाको कपडाले दियो धोका, भिडियो बन्यो भाईरल (भिडियो सहित)

हामी बलिउडका साथै साउथका फिल्म पनि धेरै हेर्छौं र कुन अभिनेत्री र अभिनेताको नाम हो भन्ने पनि थाहा हुन्छ, त्यसैगरी साउथकी सुपरस्टार अभिनेत्री रश्मिका मन्डन्नाको बारेमा पनि थाहा हुन्छ र यो पनि थाहा छ कि यी अभिनेत्रीको अभिनय पनि गजबको छ ।आफ्नै कारणले फिल्म सुपरहिट हुन्छ । रश्मिका मन्डन्नाले मुख्य’तया कन्नड र तमिल फिल्ममा काम गर्छिन् । रश्मिका मन्डन्नाका धेरै फिल्म पनि १०० करोडको क्लबमा सामेल भएका छन् ।

हालै साउथकी सुपर:स्टार अभिनेत्री रश्मिका मन्डन्ना एक फिल्मको प्रमोश:नका क्रममा अप्स मोमेन्टको सिकार भइन्, यही प्रमोशनका क्रममा अभिनेत्री रश्मिका मन्डन्नाले पहेँलो कलरको सर्ट ड्रेस लगा’एकी थिइन्, जुन कुनै कोणबाट पनि नराम्रो देखिँदैनथ्यो, तर यो कुरा हामी सबैलाई थाहा छ ।

छोटो पोशाक धेरै गाह्रो काम हो, र यसलाई स्टेजमा कायम राख्न अलिकति समस्या छ, तर यसका बाबजुद पनि अभिनेत्रीहरू प्रायः यस्तो पोशाक लगाउन रुचाउँछन् र जसका कारण अक्सर अप्सको शिकार बन्छन्।
सामाजिक सञ्जालको यो युगमा कतैबाट केही लुकाउन सकिँदैन।

कतै सामाजिक सञ्जालमा यस्तो कुरा बाहिर आउँछ, जसलाई कसैले सामाजिक सञ्जालमा पोष्ट गरिदिन्छ, त्यसैगरी साउथकी सुपरस्टार अभिनेत्री रश्मि’का मन्डन्नाको अप्स मूभमेन्टको भिडियो भाइरल भएको छ, जसमा नायिकाले पहिरन मेन्टेन गर्न नसकेको प्रष्ट देखिन्छ । उनले पहिरिएकी छिन् र बेलाबेलामा लुगा मिलाउने प्रयास गरिरहेकी छिन् र त्यही क्रममा उनी अप्स पलको शिकार बनिन् र उनको भिडियो पनि भाइरल हुन्छ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *