Saturday, March 25
Shadow

भारतमा कोरोनाका केस तीव्र गतिमा बढ्ने सम्भावना कम : सरकार

भारतमा कोभिड वर्किङ ग्रुपका अध्यक्ष डा एनके अरोराले देशमा कोरोना भाइरसको सङ्क्रमण विद्यमान भए पनि तीव्र गतिमा नफैलिएको बताएका छन् ।समाचार एजेन्सी एएनआईसँग कुरा गर्दै उनले भने, “हामीले जीनोम सिक्वेन्सिङ बढाएका छौँ र एयरपोर्टमा स्क्रिनिङ गरिरहेका छौँ। हामीले कुनै नयाँ भेरिएन्ट फेला पारेका छैनौँ ।”

“हामीले पनि ढलको नमुना लियौँ तर हामीले कुनै नयाँ संस्करण फेला पारेका छैनौँ, र आगामी हप्ताहरूमा केसहरूमा द्रूत वृद्धि हुने सम्भावना कम छ। भारतमा पाइने ओमिक्रोनको भेरियन्ट संसारकाअन्य भागहरूमा पनि पाइन्छ। ।”उनले भने, ‘कोभिडको भेरियन्टले यहाँ आफ्नो पाइला जमाउन सकेको छैन र यसका कारण अस्पतालमा भर्ना हुनेको सङ्ख्या बढिरहेको छैन ।’

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *