Saturday, March 25
Shadow

यौ न जिबनमा रमाइलो गर्नु छ भने यी खानेकुरा खानुहोस्, पार्टनरलाई अपार सन्तुष्टि मिल्नेछ

लामो समयसम्म पार्टनरहरूबीच राम्रो सम्बन्ध कायम राख्न सेक्सको सबैभन्दा महत्त्वपूर्ण भूमिका हुन्छ। राम्रो से क्स जीवनले जीवनलाई अझ राम्रो बनाउँछ र यससँगै पार्टनरसँगको सम्बन्ध पनि राम्रो रहन्छ। मानिसहरु आफ्नो से क्स जीवनलाई उत्कृष्ट बनाउन विभिन्न उपाय अपनाउने गर्छन् ।

भूमिका खेल्नेदेखि लिएर विभिन्न किसिमका से क्स खेलौनाको प्रयोगसम्म उपयुक्त हुनसक्छ । तर, के तपाईलाई थाहा छ तपाईको आहारले यो जीवन सुधार्नमा सबैभन्दा बढी प्रभाव पार्छ । अर्थात् तपाईको खानपानले तपाईको यस्तो जीवनलाई धेरै हदसम्म असर गर्छ । यस्तो अवस्थामा यदि तपाईको से क्स जीवन राम्रो चलिरहेको छैन भने तपाईले आफ्नो आहारमा आवश्यक परिवर्तन गर्नुपर्छ ।

यी चीजहरू हुन् जसले तपाईंको शक्ति र से क्स क्षमतालाई प्रत्यक्ष असर गर्छ। त्यसोभए हामी तपाइँलाई तपाइँको से क्स गर्ने क्षमता बढाउन तपाइँ आफ्नो आहारमा कुन चीजहरू समावेश गर्न सक्नुहुन्छ भन्ने बारे बताउनुहुन्छ।

चकलेट
विज्ञहरूका अनुसार चकलेट से क्स जीवन सुधार्न निकै प्रभावकारी हुन्छ । जे होस्, चकलेट र रोमान्स एकअर्काको साथी मानिन्छ। वास्तवमा, चकलेटको उपभोगले सेरोटोनिन हर्मोन उत्पादन गर्न मद्दत गर्छ। जसका कारण तपाईको मुड पनि निकै हलुका हुन्छ । चकलेट खाँदा चिन्ता पनि हट्छ । चकलेटमा धेरै मात्रामा फिनाइलथिलामाइन पनि हुन्छ, जसले से क्स गर्ने इच्छा बढाउँछ । यही कारणले गर्दा सेक्स जीवनलाई राम्रो बनाउन चकलेटलाई राम्रो मानिन्छ ।

स्ट्रबेरी
चकलेट जस्तै स्ट्रबेरीको पनि यो सँग विशेष सम्बन्ध हुन्छ । यसले से क्सको इच्छा बढाउँछ। यही कारणले गर्दा विज्ञहरूले पनि यो फललाई आहारमा समावेश गर्न सुझाव दिन्छन् । स्ट्रबेरीमा भिटामिन सी पनि हुन्छ, जसले चिन्ता हटाउँछ। यसका साथै अक्सिटोसिन हर्मोन बढाउन पनि स्ट्रबेरी निकै प्रभावकारी हुन्छ । अक्सिटोसिन हर्मोनलाई प्रेम हर्मोन पनि भनिन्छ। यस्तो अवस्थामा स्ट्रबेरीको सेवनले से क्सको इच्छा बढाउँछ ।

अनार
फलहरुको राजा अनार धेरै तरिकाले स्वास्थ्यको लागि राम्रो मानिन्छ। तर, यी सबैका साथसाथै अनारले से क्स जीवन सुधार्नमा पनि ठूलो योगदान पु¥याउँछ । वास्तवमा, अनारले प्रजनन क्षमता मात्र बढाउँदैन, से क्स शक्ति पनि बढाउँछ। विज्ञहरुका अनुसार अनारको जुस पिउनाले रगतको प्रवाहमा सुधार हुनुका साथै टेस्टोस्टेरोनको स्तर पनि बढ्छ । अर्थात्, यदि तपाईंले सम्बन्ध गर्नु अघि अनारको जुस पिउनुभयो भने, तपाईंले लामो समय र राम्रोसँग मजा लिन सक्नुहुन्छ।

एभोकाडो
एभोकाडो प्राकृतिक स्वस्थ बोसोले भरिपूर्ण हुन्छ। यसको सेवनले ऊर्जा प्रदान गर्छ र यही कारणले गर्दा विज्ञहरूले सुस्त से क्स जीवनमा गतिका लागि एभोकाडो खाने सल्लाह दिन्छन्। साथै, एभोकाडो महिलाहरुमा महिनावारीका कारण हुने चिडचिडाहट र कमजोरी हटाउन पनि धेरै सहयोगी हुन्छ । एभोकाडोको सेवनले ऊर्जाको स्तर बढाउँछ र मूड पनि रोमान्टिक हुन्छ।

पालक
यदि तपाइँ आफ्नो से क्स जीवनको बारेमा चिन्तित हुनुहुन्छ भने, तपाइँको आहारमा पालक समावेश गर्नुहोस्। पालकमा म्याग्नेसियम हुन्छ जसले टेस्टोस्टेरोनको स्तर बढाउँछ। यसका साथै पालकमा पाइने आइरनले सेक्स ड्राइभ बढाउँछ र विशेषगरी महिलामा से क्सको इच्छा बढाउँनुका साथै सन्तुष्टि बढाउन मद्दत गर्छ । अर्थात्, आफ्नो आहारमा पालक समावेश गरेर, तपाईं आफ्नो सेक्स जीवन सुधार गर्न सक्नुहुन्छ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *