Thursday, March 30
Shadow

राजधानीको सडकमा नै अश्लिल फिल्म देखाएपछि हंगामा

राजधानीको सडकमा नै अश्लिल फिल्म देखाएपछि हंगामा भएको छ । यो प्रसंग हो इण्डोनेशियाको राजधानी जाकार्ताको बिच सडकमा देखिएको ।जहाँ राखिएको विद्युतीय डिस्प्ले बोर्डमा अचानक अश्लिल फिल्म चल्न थालेपछि त्यहाँ हंगामा हुन पुगेको हो ।

करिव ५ मिनेट सम्म पोर्न फिल्म चलेपछि उक्त बोर्डको विजुली अचानक काटिएको थियो । विजुली गएपछि मात्र अश्लिल फिल्म बन्द हुन पुग्यो । शहरको मध्यभागमा मेयरको कार्यालय नजिकै यस्तो घटना भएपछि सडक जाम हुन पुगेको थियो । इण्डोनेशिया सरकारले यो घटना कसरी भयो भन्ने विषयमा अनुसन्धान गरिरहेको छ ।

यो पनि पढ्नुहोला काठमाडौं महानगरपालिकाका मेयर बालेन्द्र साहले आफूले शपथ लिएको दिनदेखि नै फोहोर व्यवस्थापन कसरी गर्ने भन्ने विषयमै ध्यान दिएको बताउँदै मेयर साहले त्यसका लागि नुवाकोटको सिसडोलका स्थानीयसँग केही दिनको समय मागेका छन् ।

‘म आफ्नो जागिर र काम छाडेर जनताको सेवाका लागि मेयर पदमा लडेको हुँ,’ उनले भने, ‘मलाई काम गर्न दिनुस् ।’आफूले सहज रूपमा काम गर्न पाए एक साताभित्रै सिसडोललाई दुर्गन्धमुक्त बनाउने प्रतिबद्धता उनले व्यक्त गरे।

उपमेयर सुनीता डंगोलसहित शुक्रबार बिहान काठमाडौंको फोहोर विसर्जन गर्ने स्थल सिसडोल पुगेका साहले केमिकल हालेर एक साताभित्रै सो ठाउँलाई दुर्गन्धमुक्त बनाउने प्रतिबद्धता व्यक्त गरेका हुन्।

फोहोर विसर्जनस्थलको अनुगमनका क्रममा स्थानीयको गुनासो सुनिसकेपछि उनले दुर्गन्ध हटाउने उपायबारे आफूले विज्ञहरूसँग आवश्यक छलफलसमेत गरेको बताए।

‘केमिकल हालेको एक साताभित्र दुर्गन्ध आउनेछैन,’ उनले भने, ‘त्यसका लागि स्थानीयले केही सहयोग गर्नुपर्ने हुन्छ।’ यो खबर आजको नागरिक दैनिकमा छ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *