Thursday, March 30
Shadow

नेपाल विद्युत प्राधिकरणले भारतलाई बिजुली बेच्यो

काठमाडौं १९ जेठ । मागभन्दा बढी विद्युत उत्पादन हुन थालेपछि नेपाल विद्युत प्राधिकरणले भारतलाई बिजुली बेच्न थालेको छ ।वर्षा सुरू भए बिजुली आपुर्ती बढेपछि बुधबार राति १२ बजेदेखि प्राधिकरणले ३९ मेगावाट विद्युत भारतीय बजारमा बिजुली बेच्न थालेको हो । आयात भने बन्द रहेको छ ।

प्राधिकरणका प्रवक्ता सुरेशबहादुर भट्टराईले दिएको जानकारी हाल नेपालमा १२५० देखि १३०० मेगावाटसम्म विद्युत उत्पादन भइरहेकोमा साँझ(बिहानको समयमा १४३८ मेगावाट विद्युत माग हुने छ । पिक आवरमा माग बढी भए पनि प्राधिकरणमा रहेका विभिन्न रिजर्भवेयरहरूबाट प्राधिकरणले पूर्ति गरिरहेको पनि उनले बताएका छन् ।

यो पनि पढ्नुहोला एजेन्सी । राखी सावन्त यतिबेला आफ्नो प्रेम जीवनका कारण चर्चामा छिन् । उनी हरेक दिन केही नयाँ खुलासा गरिरहेकी छिन् । उनको नयाँ प्रेमीले भर्खरै उनलाई बीएमडब्ल्यू कार उपहार दिएका थिए। अब राखीले आफ्नो प्रेमी आदिल खानले आफ्नो नाममा घर किनेको खुलासा गरेकी छिन् ।अभिनेत्री राखी सावन्त प्रायः कुनै न कुनै विषयलाई लिएर चर्चामा रहन्छिन् । तर अहिले राखी आदिल खान दुर्रानीलाई डेट गरेर चर्चामा छिन् ।

दुबैजना प्राय सँगै देखिने गरेका छन्, हालै दुबै छुट्टी मनाउन दुबई गएका थिए । दुबईबाटै अभिनेत्रीले आफ्नो प्रेमी आदिल खानले आफ्नो नाममा घर किनेको खुलासा गरेकी छन् । राखी आफ्नो प्रेमी आदिल खानसँग निकै खुसी छिन् । तर उनको प्रेमीका परिवार यो सम्बन्धबाट पटक्कै खुसी छैनन् । राखी सावन्त आजकाल प्रेमी आदिलसँग दुबईमा रमाइलो गरिरहेकी छिन् ।

एक बयानमा राखी आफैले खुलासा गरिरहेकी छिन् कि उनका प्रेमी आदिल खानले उनलाई बीएमडब्लू उपहार दिएका छन् तर मलाई उनको माया मात्र चाहिन्छ। उनको प्रेम साँचो छ र उनी धेरै वफादार छन् । आदिलले मलाई असाध्यै माया गर्नुहुन्छ र त्यसैले उनले मलाई आफ्नो परिवारका सदस्यहरूसँग पनि परिचय गराए । राखीले आफ्नो बयानमा थप भनिन्,– ‘मेरा प्रेमी आदिल खानले पनि दुबईमा मेरो नाममा घर लिएका छन् र उनी सम्बन्धलाई अगाडि बढाउन चाहन्छन् । उसले ममा अलिकति परिवर्तन चाहन्छ, जसरी मैले थोरै आकर्षक लुगा लगाउँछु।

ऊ मलाई अलिकति ढाकिएको चाहन्छ। म उसले भनेको सबै कुरा स्वीकार गर्छु किनकि उसले मलाई साँच्चै माया गर्छ। आदिलले राखीको बारेमा भनेका थिए, ‘राखीले मलाई आफ्नो बारेमा सबै बताएकी छिन् र अहिले मलाई थाहा छ उनी कस्तो छिन् । राखी आफ्नो प्रेमी आदिल खानको परिवारको बारेमा भन्छिन्– आदिलका अभिभावकलाई उनीहरुको सम्बन्धका लागि मनाउनेछन् । आदिल राखीभन्दा ६ वर्ष कान्छा छन् र उनी बैंगलोरका हुन् ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *